Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Grandpashabet sitesinden para kazanmış olan kişiler, kurallara uygun bir biçimde hak ettiklerini en kısa zaman dilimi içerisinde alabilirler. Grandpashabet ödeme yöntemleri her zaman güvenli olmasının yanı sıra aynı zamanda işlem kolaylığı anlamına gelmektedir. Bu sayede paranızı çekebilirsiniz.

Grandpashabet Ödemede Dikkat Edilecekler

  • Belli yöntemler işletme tarafından ifade edilmiştir  ve bunların tercih edilmesi önem arz eder.
  • Her sistem için tanımlanmış olan bir minimum çekim miktarı vardır. Buna özen gösterilmesi gerekmekte.
  • Aynı zamanda dikkat çeken bir diğer husus para çekimlerini her daim Grandpashabet web alanından yapılmasıdır.

Grandpashabet Papara ile Ödeme

Sorunsuz bir biçimde Papara yöntemini kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Bu Türk kökenli bir sistem olmasıyla dikkat çeker. Minimum 100 TL üzerinden işlem yapmak mümkündür. Resmi sitedeki ilgili alana gerekli bilgileri yazdıktan sonra onaylamak yeterlidir. Sizden isim ve soyadı ile Papara hesap numarası talep edilmektedir.

grandpashabet canli casino 1024x502 - Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Grandpashabet Banka Havalesi ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri arasında havale de mevcuttur. Bu çok klasik olmasının yanı sıra aynı zamanda başarılı bir yöntemdir. Minimum olarak Grandpashabet sitesinden havale ile 200 TL çekim çok basittir. Tek bir kere ile sınırlı olmak üzere belge vermek de gerekmektedir.

Grandpashabet Kredi Kartı ile Ödeme

Hem Master hem de Visa olarak bilinen kredi kartının kullanılması mümkündür. Grandpashabet para çekim işlemlerini yapabilmek için mutlaka bu kartın sizin adınıza kayıtlı olması lazım. Böylelikle sorun yaşamamış olursunuz. Grandpashabet sitesine erişim sağladıktan sonra isim, soyadı, kredi kartının numarası, CVV kodu girilmeli ve son olarak miktar da yazılmalıdır. Bu da sadece 100 TL olarak dikkat çeker.

Grandpashabet Bitcoin ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri çerçevesinde Bitcoin de mevcuttur. Bu dijital bir para çekim sistemi olarak karşımıza çıkar. Grandpashabet web alanından hemen talep oluşturulmalıdır. Bunun yanı sıra ofis size bir cüzdan kodunu sunar. İlgili alana bunu hiçbir sorun olmadan girmek gerekmekte. Bitcoin ile çekebileceğiniz minimum para miktarı ise 100 TL olarak tanımlanmıştır. Bir gecikme söz konusu değildir.

Bir cevap yazın