Grandpashabet Para Yatırma

Online işletme Grandpashabet, lisanslı ve güvenilir olmasının yanı sıra aktarım sağlamak isteyenler için birden çok yöntemi sunmasıyla biliniyor. Grandpashabet para yatırma sürecinde bilinen birçok metodun yanı sıra modern olarak tanımlanmış sistemler de aktiftir.

Grandpashabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Kredi kartını para aktarımı için kullanabilirsiniz. Bu noktada hangi kredi kartı markasının olduğu önem arz etmez. Hepsi ile işlem yapılabilir. Minimum yatırım miktarı olarak tanımlanmış 250 TL ve üstü olacak şekilde Grandpashabet para aktarımı sona erer. Kart ve kimlik bilgilerinin yanı sıra 3d secure kodunun girilmesini de unutmamak lazım. Bu sayede süreç biter.

Grandpashabet Hızlı Havale ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma hızlı havale ile şöyledir;

  • Grandpashabet sitesinde online olduktan sonra yatırım yöntemleri içinden bu sistemin seçilmesi lazım.
  • Banka sayısı oldukça fazladır.
  • Hemen bankanızla bir bağlantı kurulur.
  • Müşteri numaranızı girmeniz gerekmekte.
  • Bu yöntem üzerinden yatırımını yapabileceğiniz en düşük para miktarı 100 TL’dir.
  • SMS onayının ardından süreç de sona erecektir. Hiçbir zorluğu söz konusu değildir.

Grandpashabet Papara ile Para Yatırma

grandpashabet odul 1024x482 - Grandpashabet Para Yatırma

Papara aktarımını sorunsuz bir biçimde tamamlamak mümkündür. İki farklı şekilde bunu yapabilirsiniz. Grandpashabet resmi sitesinden ya da canlı yardım üzerinden ofisin Papara hesabını öğrendikten sonra ilgili web alanından işlemlerin tamamlanması çok kolaydır. 20 TL gibi çok yüksek olmayan bir meblağı kolaylıkla hesaba aktarabilirsiniz.

Grandpashabet Cepbank ile Para Yatırma

Mobil olarak tanımlanan cepbank üzerinden yatırımı hemen tamamlayabilirsiniz. Kullanılmış olan telefonun altyapısına göre banka sayfasından mobil yazılım indirilmelidir. Kurulum sonrasında kimlik ve para bilgileri yazılmalıdır. Banka SMS ile size bir kod yollar. Bunu girdikten sonra meblağ da Grandpashabet sitesindeki hesaba yatmış olacaktır.

Grandpashabet QR Kod ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma için kullanılabilecek en son yöntem ise QR kod sistemidir. Özel tanımlanmış olan kare kodu Grandpashabet tarafından sunulur. Bunun akıllı cep telefonu kamerası üzerinden okutulması lazım. Bu sayede para yatırımı işlemleri en az 20 TL olmak üzere tamamlanır.

Bir cevap yazın